محل تبلیغات شما

بررسی تبلت Lenovo ThinkPad 10

Lenovo ThinkPad 2 تبلت خوبی بود، اما پلتفرم Atom قدیمی تر Intel به سختی ویندوز 8 را راه اندازی می کرد. آن تبلت خودش کلفت بود و صفحه ی آن پیکسل های کمتری نسبت به ThinkPad 8 جدیدتر و کوچکتر داشت. ThinkPad 10همه ی آن مشکلات را یکجا و بدون از بین بردن کیفیت مطلوب یا خط تولید ThinkPad برطرف کرد.

با بیرون آوردن ThinkPad 10 از جعبه فهمیدم که چقدر باریک و سبک و محکم است. ThinkPad 10 باریک ترین تبلت ویندوز با بزرگترین صفحه است که تا بحال مشاهده کرده ام، فقط لبه های آن از Surface Pro 3 جدید بلندتر است (0.35 اینچ در مقایسه با 0.39 اینچ). فقط کمی باریک تر از Asus Transformer Book T100 (0.39 اینچ) و Dell Venue 11 Pro (0.4 اینچ) است. وزن تبلت حدود 600 گرم و بسیار شبیه تر به iPad Retina (نسل سوم) است تا Dell یا Asus.

Lenovo ThinkPad 2

صفحه ی پلاستیک مات و نرم در پشت تبلت نه تنها دارای بافت نرم ThinkPadهای قدیمی تر است بلکه با در دست گرفتن آن احساس خوبی خواهیم داشت. کمی انعطاف به سمت صفحه نمایش دارد چون صفحه ی پشت آن فی نیست اما مزاحم هم نمی باشد.

حالا که صحبت از صفحه نمایش شد، کار با صفحه ی 1200×1900 پیکسل رزولوشن احساس خوشی به ما می دهد. من واقعاً از کار کردن با فضای اضافی 1080p در صفحه رضایت دارم حتی 10.1 اینچ آن. دامنه ی روشن آن نیز گسترده بوده و از روشن و درخشنده ی ویندوز تا رنگ تیره در ویندوز متفاوت است که در تاریکی شب بدون آسیب به شبیکه چشم می توان با آن کار کرد.

Samsung Galaxy Tab S 10.5 یا Surface Pro 3 را بخریم؟ این مقاله می تواند به خرید و انتخابی مناسب تر به شما کمک کند.

Atom سریعتر یک بسته ی باریکتری است که می تواند چند بار گرم شود.

Lenovo ThinkPad 2

پورت ها اکثراً در پشت درهای کوچکی قرار داده شده اند، اگرچه راحتی در استفاده را سخت تر می کند اما آن را تمیز نگه می دارد. در سمت راست اتصال باز هدفون USB میکرو است و در پشت در شما شکاف محل قرار دادن سیم کارت ( WWAN ندارد اما برخی از مدل ها دارند) و شکاف کارت حافظه ی میکرو مشاهده می کنید. زیر در شماره ی دو در سمت چپ یک پورت 2 USB با اندازه ی کامل علاوه بر پورت آداپتور برق قرار گرفته است. بله یک پورت USB کامل و یک پورت واقعی برق دارد و USB میکرو با هیچ کدام از آن ها بسته نمی شود.

یک طراحی عجیب ناجور بودن گوشه هاست. دو گوشه ی پایین مربع است که هم راستا با زیبایی ThinkPad می باشد و در جایگاه های مختلف به راحتی قرار می گیرد. گوشه های بالایی گرد شده هستند، به گونه ای که Lenovo نمی توانسته همه ی گوشه های زاویه دار را گرد کند. گوشه های پایینی زاویه دار پس از مدتی کار زشت به نظر می رسند، پس علی رغم اینکه آن ها چگونه در جایگاه خود بدون درز جای میگیرند بهتر بود که همه ی گوشه های آن گرد باشد. Lenovo پردازنده های طبقه ی Atom را در ThinkPad 10 انتخاب کرده است اما آنها از Z3795 نیز استفاده می کنند که 64بیتی است. اگرچه تا زمان بررسی ما از رم 2 گیگابایتی استفاده شده است، احتمال بالاتر رفتن آن تا 4 گیگابایت در ویندوز 64 وجود دارد. شما می توانید مدل هایی را با حافظه ی 64 یا 128 گیگابایت خریداری کنید.

Lenovo ThinkPad 2
لازم به ذکر است که Atom سریعتر یک بسته ی باریکتر است که می تواند چندین بار داغ شود. تبلت زمانی خنک می ماند که ما در حال تایپ یا بررسی در فایل ها باشیم، اما قسمت راست آن هنگام انجام کارهای سخت تر بیشتر داغ می شود.

در صورتی که به دنبال تبلت های موتورلا هستید Motorola XOOM را به عنوان  تبلتی برای همیشه می شناسند

جایگاه بخش مهمی از تبلت است
علی رغم داشتن پردازنده ی سریعتر Atom نسبت به Dell Venue 11 Pro، ThinkPad 10 عقب تر از معیارهای ما قرار دارد. هردو تبلت تناسب بیشتری با Atom Z3740 دارند، مثل Asus Transformer Book T100 و Acer Switch 10.

Lenovo ThinkPad 2

عمر باتری ThinkPad 10 برای کار در روز روشن خوب است، 5 ساعت و 45 دقیقه- فقط 11 دقیقه بیشتر از Dell Venue 11 Pro است. Dell هنوز برتری هایی دارد چون بخش کیبورد موبایل آن با باتری جدا موجب عمر باتری اصلی می شود. ThinkPad Ultrabook (129دلار) گزینه ی باتری ندارد.

Lenovo ThinkPad 2 (4)
لوازم یدکی

آنچه صفحه کلید جدای ThinkPad Ultrabook دارد چند کلید شگفت انگیز است. آن ها کمی به هم نزدیک بوده اما گردش آن همراستا با آن چیزی است که من در صفحه کلیدهای ThinkPad دیدم.

صفحه کلید Ultrabook همانند Asus T101t یا Dell Venue 11 Pro یک جایگاه لولا دار نیست. تبلت در شیار پشتی قرار می گیرد، و توسط آهنربا نگه داشته می شود. شما باید تبلت را بیرون آورده و در شیار دیگری قرار دهید تا صفحه ی آن را بتوانید بچرخانید. شاید عجیب به نظر برسد اما حرکت دادن آن جهت بستن با سایر تبلت های لولا دار تفاوت دارد. مشکل آنجاست که تبلت های جایگاه دار در زاویه ی خاصی قرار می گیرند و شیب آن ها کمی به سمت عقب است.

Lenovo ThinkPad 2
جایگاه دسکتاپ هم وجود دارد که تبلت را در زاویه ی بهتری نگه می دارد و دو پورت USB3، یک پورت HDMI با اندازه ی کامل و اترنت دارد. شیارهای تبلت به یک اتصال دهنده ی فیزیکی وصل شده است که برجستگی داشته و می تواند به راحتی بنشیند. من آن را چند ساعت روی جایگاه قرار دادم تا شارژ شود اما فقط فهمیدم که چنین نیست.

Lenovo یک کاور Quickshot (45دلاری) نیز برای ThinkPad 10 دارد که به خوبی ThinkPad 8 است. استفاده از دوربین را در تبلت 10 اینچی تدبیری پنداشتم اما دوربین پشتی 8مگاپیکسلی تصاویر زیبایی می گیرد و کاور Quickshot دسترسی به دوربین را جهت گرفتن تصاویر آسان می کند. این کاور در وسط تا می خورد تا تبلت را در زاویه های قابل استفاده نگه دارد. به صورت مغناطیسی به جایگاه های مختلف می چسبد پس شما می توانید آن را از جایگاه نیز خارج کنید.

نکته ی آخر اما بااهمیت، ThinkPad 10 یک قلم دیجیتایزر دارد. این قلم به راحتی و بدون تأخیر می نویسد و می کشد. محلی در تبلت برای نگهداری قلم وجود دارد اما Ultrabook چنین مکانی داشت و حلقه ی قلم روی کاور Quickbook قرار میگرفت.

جایگاه بخش مهمی از تبلت است

ThinkPad 10 خطوط زیادی در جعبه ها دارد. مهمترین اجزای این تبلت صفحه و شکاف آن است. پردازنده ی Atom می تواند هر وظیفه ای را انجام دهد به خصوص با رم 4گیگابایتی که دارد. انواع لوازم یدکی استفاده های زیاد و مزیت های ورودی دارد.

تنها چیزی که باعث می شود من به این تبلت امتیاز دهم این است که در رقابت با سایر تبلت ها از جمله Dell Venue 11 Pro و زاویه ی ثابت آن روی جایگاه Lenovo Ultrabook باریکتر است. استفاده از آن روی میز مشکل است بخاطر صفحه ای که به سمت عقب متمایل شده است. اگر می خواستم تبلتی را خریداری کنم هنوز هم ThinkPad 10 را انتخاب می کردم. اما Ultrabook به دلیل کاور Quickshot جایگاه قلم نیز دارد. سپس باید صفحه کلید بلوتوث را برای کار با آن پیدا می کردم.

روح های بزرگی که در آن بزرگواری نیست/منیّتی که به فرموده امام علی(ع) باید محفوظ بماند

افزایش میل جنسی با روغن های آفرودیت + آموزش استفاده از آن ها

کدام مدل تبلت و گوشی دارای MHL هستند؟

ی ,تبلت ,thinkpad ,های ,صفحه ,یک ,است که ,thinkpad 10 ,venue 11 ,می تواند ,dell venue ,تبلت lenovo thinkpad

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Mbi-ch اخلاق لوازم جانبی گوشی موبایل جدیدترین برنامه ها genmobardi روش تحقیق Nicholas's page خط خطی های تكنولوژی William's page koanetgoadia